Установче засідання КТК по Вінницькій області

Установче засідання нового складу КТК по Вінницькій області відбулося 20 червня 2019 року у приміщенні Подільської філії УДЦР за адресою м.Вінниця, вул.Соборна, 59, офіс 900.

В роботі засідання взяли участь: голова КТК – начальник відділу радіочастотних присвоєнь філії Табаран О.В., заступник голови КТК – Моховіков А.Б., заступник голови КТК – Гнатовський В.В., члени КТК – Бєлов В.С., Іванов С.Л., Марценюк В.Г., Борщ В.П., Пращук В.В. Засідання пройшло у формі конструктивного діалогу.

Чесність, прозорість і відкритість засідань комісії стали нормою під час складання іспитів на підтвердження кваліфікації та отримання адмінпослуг у Подільскій філії ДП УДЦР.

Практична частина – іспит на вміння приймати телеграф, проводилась за допомогою спеціалізованої комп’ютерної програми Morze Runner.

Теоретична частина іспиту була проведена шляхом вибору правильної відповіді з використанням комп’ютера. Така практика показала свою ефективність, об’єктивність та неупередженність.

Двоє заявників-початківців (один з них – особа з обмеженими фізичними можливостями) успішно склали іспити і продемонстрували достатній рівень знань та навичок для отримання Дозволу третьої категорії. Один заявник успішно склав теоретичну та практичну частину іспиту на підвищення категорії до першої.

Не останню роль зіграло реальне застосування  гармонізованих з Європейськими норм, правил та процедур проведення кваліфікаційного іспиту. Наприклад, застосування розробленого IARU у тісній співпраці з CEPT спеціального програмного забезпечення, що було адаптовано до вимог національної нормативної бази за підтримки Ліги радіоаматорів України.

Отже, щиро вітаємо  наших колег по ефіру, отримали нові Дозволи уперше, та тих хто спромігся підвищити свою категорію !

Звертаємо увагу кандидатів на отримання або підвищення категорії аматорської ліценції, що повна версія екзаменаційних білетів, а також відповідей на них знаходиться у  у спеціальному розділі нашого сайту “Отримання Продовження ДОЗВОЛУ”

ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ у вигляді тестів (питання із вибором однієї вірної відповіді із чотирьох запропонованих) для операторів АРС першої та другої категорій (для гармонізованого екзаменаційного сертифіката радіоаматора (HAREC) з урахуванням рекомендації T/R 61-02)

ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ у вигляді тестів (питання із вибором однієї вірної відповіді із чотирьох запропонованих) для радіоаматорів-початківців (з урахуванням звіту ERC REPORT 32)