UT9NA в FT8 Roundup Contest 2018

Нажаль, з об’єктивних причин не вдалося приділити роботі у ефірі дозволені положенням змагань залікові 24 години. Загалом, активність була просто фантастична! Нові кореспонденти просто не закінчувалися на жодному з діапазонів.

Справжньою несподіванкою став діапазон 40м. Провів на ньому вдень 5 з половиною годин, з 10:30 до 16:00 за Київським часом.  Діапазон цілий день був відкритий для міжконтинентальних зв’язків в усіх напрямках. Навіть опівдні проводив зв’язки з Австралією, Новою Зеландією, Японією, Сполученими Штатами Америки, Індонезією та Китаєм. І так усі 5 з половиною годин. Просто фантастика!

Захопившись 40-ка метровим діапазоном не зробив вчасно переходи на 15м та 20м діапазони, через що значно недобрав штатів та провінцій, які є множниками, крім країн DXCC.

Отримав купу позитивних емоцій та дуже цікавий досвід. Радіоаматори завжди були самими допитливими та прогресивними людьми, відкритими для сприйняття новітніх технологій.

Було дуже приємно зустріти у ефірі друзів та добрих знайомих, серед них: UT8NT, UT5NM, UT4RZ, UT2UB, UY5HF, UT8IO, UR6EA, UT5UN, UW8SM, UW1WU, UT7AXA та багато інших українських аматорів, що не бояться експериментувати.

Мій загальний результат за повні 14 годин роботи 466 зв’язків, 65 країн, 13 штатів та одна канадська провінція.

Щойно надіслав звіт та залив ADIF файл на сервер Logbook of The World. Неймовірно, але більша половина з моїх 466-ти зв’язків уже підтвердилася в LoTW. У тому числі нові країни у “цифрі” HI8PLE і OX3LX на 80м, AP2HA і GU6EFB на 40м та HH2AA і CX2AQ  на 20м.

Сергій UT9NA