Останні новини від команди експедиціонерів VP6D

Ми маємо сприятливі погодні умови, лише кілька дощів протягом минулих 24-х годин.

Ми розпочали планувати наш від’їзд та демонтаж станцій. Ми розраховуємо на сприятливі погодні умови під час демонтажу та від’їзду з острову. Однак, якщо прогноз передбачатиме несприятливі погодні або морські умови в четвер та п’ятницю, ми можемо відтермінувати дату відправлення.

У нашу середу, 31 жовтня, ми знімемо EME та 160м антени, а також та будь-яке устаткування, яке не є необхідним для решти операцій.

У наш четвер, 1 листопада, ми знімемо CW табір, а також всі таборові споруди і конструкції, упакуємо все обладнання VP6D і завантажимо CW табір на човен “Braveheart”.

У нашу п’ятницю ми закінчимо демонтувати базовий табір та SSB табір,  завантажимо човен та залишимо острів Duci о 18:00 годині місцевого часу.

Ми вивантажимо весь журнал зв’язків перш ніж залишити острів, більшість повторних зв’язків FT8 будуть вилучені під час вивантаження на сервер.

OQRS буде активовано відразу після вивантаження.

Команда високо оцінює співпрацю та підтримку, яку ми отримали від світової DX спільноти. Пілоти надсилали ваші коментарі та пропозиції. Неможливо відреагувати індивідуально, прготе запевнюємо, що ми прочитали короткий зміст ваших коментарів та врахували їх, де це можливо. Дякуємо за добрі слова; звичайно команда втомилася, проте ваші коментарі мотивують нас працювати надалі.

Команда Ducie 2018