Информация по 50 МГц

 

Уважаемые коллеги.

Хотя подтверждения от официальных органов о выключении аналогового телевизионного вещания в оставшихся областях Украины нет, а информация об этом периодически появляется лишь на телевизионных каналах, желающим поработать на 50 МГц стоит подготовиться к этому возможному эпохальному событию. 🙁 Необходимо заметить, что в текущем году Es прохождение на 6м практически закончилось (возможны лишь редкие Es всплески). Продовжувати читання Информация по 50 МГц

Вітаємо з присвоєнням почесного спортивного звання Майстер спорту України

Цього святкового дня у Вінницю прийшла радісна звістка: наказом Міністра молоді та спорту України № 3794 від 16 серпня 2018р. присвоєно почесне спортивне звання “Майстер спорту України” членам Ліги радіоаматорів України у Вінницькій області:

  • Войцехівському Богдану Дмитровичу (ARDF) за результатами Чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації 2018
  • Марценюку Вячеславу Григоровичу (UT8NT) за результатами Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ 2018
  • Старинцю Дмитру Миколайовичу (UT3NK) за результатами Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ 2018

Керівництво Ліги радіоаматорів України вітає провідних спортсменів Вінниччини з високою відзнакою їхніх спортивних досягнень зі сторони держави, та бажає їм нових перемог!

Першоджерело http://dsmsu.gov.ua/media/2018/08/22/46/3794_1.pdf

Награда для UT3NK от PZK

По инициативе польского клуба цифровиков, польская национальная радиолюбительская организация PZK наградила за высокие достижения ряд радиолюбителей дипломом в честь 100-летия Независимости Польши.  В число награжденных попал наш самый активный контестмен Дмитрий Николаевич Старинец UT3NK (UT3N). 

От всей души поздравляем Дмитрия Николаевича с заслуженной наградой и желаем ему новых побед и новых трофеев!

 

 

Персеиды 2018. Итоги поездки компании под эгидой RC4HAA в LO51.

Идея активировать этот квадрат витала в воздухе уже больше года. И вот, в канун ПД 2018 было принято решение попробовать её реализовать. Во время Полевого дня был вновь собран комплект, уже много лет не вывозившийся в поля, в гараже найдены кабели, распаяны разъёмы.
Кроме того, был изготовлен секвенсер и у Николая Титова (antenna.su) приобретена «на всякий случай» трёхсот ваттная паллета на BLF278, которая и пошла в основу изготовленного за неделю до отъезда усилителя.  Надо сказать, что этот РА зарекомендовал себя с самой лучшей стороны, отработав всё время практически беспрерывно без нареканий. (Почти реклама, но так и есть)))

Продовжувати читання Персеиды 2018. Итоги поездки компании под эгидой RC4HAA в LO51.

3C0W острів Аннобон та 3C3W Екваторіальна Гвінея завантажені у LoTW

Усі зв’язки останньої активності латвійської команди експедиціонерів, у складі Yuris YL2GM, Kaspars YL1ZF, Girts YL2KL, завантажені у систему LoTW.

Попередня активність цієї команди 3C0L та 3C1L теж була напрочуд вдалою для багатьох вінничан. Вона була навіть визнана кращою ДХ експедицією 2017-го року за декількома міжнародними рейтинговими программами.

Оголошено конкурс на найкращий логотип юнацького Чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації – 2019, Україна, Вінниця

Оголошується конкурс на логотип 3-го Чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків (м. Вінниця, Україна).

Макети у форматі «PDF» з описом просимо надсилати на електронну адресу kvasvas@ukr.net в термін до 14 жовтня 2018 року.

Всі пропозиції будуть розглянуті Робочою групою Комітету СРП і визначено переможця, який буде нагороджений грошовою премією (цінним подарунком).

Список збірної команди України на Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації – 2018, Республіка Корея

Прізвище, ім’я Вікова категорія Регіон
1 Власюк Юлія Ж19 Хмельницька область
2 Смик Людмила Ж19 Київ
3 Петровська Яна Ж19 Хмельницька область
4 Пугач Марія Ж19 Сумська область
5 Пархоменко Олександра Ж21 Київ
6 Маринченко Мар’яна Ж21 Київ
7 Ничипорук Ельвіра Ж21 Сумська область
8 Карпович Федір Ч19 Київ
9 Іщенко Дмитро Ч19 Київ
10 Денисенко Дмитро Ч19 Сумська область
11 Іванько Олексій Ч21 Донецька область
12 Марчук Олександр Ч21 Вінницька область
13 Штанько Сергій Ч21/Ч40 Донецька область
14 Гнєдов Володимир Ч21/Ч40 Київ
15 Редька Максим Ч40 Сумська область
16 Давиденко Юрій Ч40 Київ
17 Якименко Віталій Ч50 Харківська область
18 Зеленський Сергій Ч50 Вінницька область
19 Шуман Олег Ч50 Київ
20 Іванчихін Микола Ч60 Київ
21 Фурса Олег Ч70 Київська область
22 Барановський Віктор Ч70 Київ