Свято рідного міста, рідного часопису та усіх радіоаматорів Подільського краю

Чудового літнього дня 28 червня відбулося святкування 25-го дня народження Медіакорпорації RІA. Організатори вирішили відійти від традиційно “совкових” урочистостей. Навпаки, захід пройшов у форматі “европейського міста” на яке стрімко перетворюється наша Вінниця. Міська молодь із задоволенням підхопила такий демократичний формат – формат пікніку у оновленому парку Дружби народів. Тут не було ні номенклатурних працівників, ні агресивних люмпенів-шарікових, ні бомжів. Ніхто не заважав насолоджуватися святковою програмою, прохолодними напоями, морозивом та чудовою природою Подільського краю. Свято комфортного спілкування з природою та з приємними людьми.

Міські радіоаматори не просто прийшли відпочити. Ми були у центрі уваги, адже протягом тижня активності п’яти спеціальних станцій EN25RIA саме ми розповідали нашим друзям – радіоаматорам більш ніж ста країн світу про RIA та про нашу активність на її честь.

Кульмінацією свята був виступ координатора активності – Віталія Анатолійовича Удода UT7NW, що завершився розіграшем цінних призів. З коротким вітальними словами від ГО “Ліга радіоаматорів України” виступили  Сергій Леонідович Іванов UT9NA та Віктор Іванович Харитончук UT4NW.

Саме так створюється позитивне сприйняття нашого хобі, формується стереотип радіоаматорів, як доброзичливих, вихованих та добре освідчених людей – достойних членів дружньої родини европейських народів.

Володарями цінних призів стали:

  • дводіапазонна УКХ радіостанція – DL3AWB Jens Schulz з Німеччини 
  • електронні ваги Omron – UT2XQ Анатолій Мельник з Житомира