Завершився радіомарафон RIA-25. Запрошуємо всіх аматорів на свято 28 червня – пікнік “RIA – 25 років”.

Завершився наш цікавий марафон. Вважаю, що він пройшов непогано і всі отримали задоволення.
Всі ювілейні радіостанції працювали добре, про це свідчать відгуки учасників днів активності, а також біля 25 тисяч переглядів сторінок ювілейних радіостанцій на QRZ.COM.
За 7 днів проведено понад 22 тисячі радіозв’язків.
362 учасника з 34 країн виконали умови диплому “RIA – 25 years”
255 учасників з 32 країн вже подали заявки та отримали диплом.

Завдяки спеціально створеному сайту https://hamlog.com.ua ми постійно інформували всіх учасників про хід подій в марафоні, кожен учасник бачив результати роботи ювілейних радіостанцій та міг відслідковувати свої результати, а також самостійно отримати диплом через сайт.
Переможці в 4 підгрупах MIX, CW, SSB, DIGI будуть нагороджені спеціальними дошками, причому всі дошки отримають різні радіоаматори, тобто, якщо хтось зайняв кілька перших місць в ТОПах, то він отримає тільки одну дошку, а інші отримають ті, хто посів наступне за ним місце. Так вже вийшло, що всі 4 дошки поїдуть в різні країни – Росію (UA6ADC), Чехію (OK4RQ), Україну (UT9NA) та Польщу (SP3HYK).

Організатори міроприємства вирішили не вручати дошку кращій ювілейній радіостанції, а нагородити всі п’ять колективів ювілейних радіостанцій призами, а дошку отримає оператор ювілейної радіостанції, який проявив найвищу активність, провівши понад 4 тисячі QSO – Дмитро Миколайович Старинець UT3NK.
Всі активатори, що працювали ювілейними позивними будуть відзначені ювілейними дипломами.

28 червня на святі – пікніку “RIA – 25 років”, яке розпочнеться о 15-00 на території парку Дружби народів біля Вишенського озера в м.Вінниці окрім різних цікавих міроприємств очікується також розіграш спеціального призу серед сотні кращих учасників днів активності по групі MIX, до якої організатори вирішили додати також всіх операторів ювілейних радіостанцій.
Регламент свята можете побачити:
https://vn.20minut.ua/Podii/u-sviy-den-narodzhennya-ria-zaproshue-vinnichan-na-piknik-10698961.html
Виступ від радіоаматорів, вручення нагород та розіграш нашого призу приблизно о 16-00. Ввечері – концертна та культурна програма.
Тому ще раз запрошуємо бажаючих побувати на святі RIA – 25 років – приїзжайте 28 червня до Вінниці.

Всім активаторам ювілейних позивних величезна вдячність від організаторів за активність!

73! de UT7NW