Історія Вінницького радіоаматорства та радіоаматорів

Доброго вечора всім!

Дуже цікава стаття Дмитра Миколайовича UT3NK з’явилась на сайті Вінницького обласного відділення ЛРУ про участь в Кубку Гагаріна та космонавтику загалом: http://vovlru.cc.ua/

Пропоную підтримати ініціативу Віктора Івановича UT4NW про створення книги про історію Вінницького радіоаматорства та радіоаматорів Вінничини.
В кожного з нас є про що згадати та написати. Також по можливості зібрати інформацію про радіоаматорів, яких вже немає з нами. Головне розпочати, а далі піде. Тому давайте кожен з нас візьме тоненький зошит і поступово згадуючи, буде заносити в нього цікаві факти з історії Вінницького радіоаматорства, також будемо збирати старі фото, а потім все це об’єднаємо в цікаву книгу.

Вітаю Вінничан з хорошим виступом у Першості UCC телефоном. Цього разу і мені пощастило з технікою (за тиждень до змагань Володя UT7NI привіз мій відремонтований народним умільцем трансивер IC-756PRO3) та з програмою – вперше жодного збою не було, навіть дружину відправив на два дні до Києва, щоб не заважала голосно кричати – тому виступом залишився задоволений. Можливо пізніше поділюся враженнями та досвідом роботи в таких контестах (все таки 46 років досвіду – з 1971 року).
Бажаю всім успішної підготовки та виступу в RTTY турі Першості UCC 21 квітня!

73! Віталій, UT7NW