Карпатський спринт 2017 – другий тур “Літній”

Перший тур цих цікавих динамічних змагань відбувся 27 березня 2017р. Бронзу у “Весняному” турі виборов Віталій Анатолійович Удод UT7NW.

Змагання започатковані за ініціативи «Ліги радіоаматорів Закарпаття», клубу радіоаматорів «Прикарпаття» і «Львівського клубу короткохвильовиків», 29 червня 2017 р. пройде другий тур змагань “Карпатський спринт” – “Літній”. Навесні у змаганнях прийняли участь 27 АРС 8 областей України, а також АРС з Румунії та Сербії. 

Цікаві та унікальні умови, вірно підібраний час проведення і досить висока активність дозволяють зробити висновок, що старт був, безумовно, вдалим. Загальна чисельність учасників – близько 30-ти. Лідери провели більше ніж 150 зв’язків.

Від Вінниччини взяли участь: UT3NK, UT5NM, UT7NW та UT9NA. Дякуємо вам за активність, друзі!

Змагання проводяться з метою популяризації очних змагань з радіозв’язку, зокрема “Кубку Карпат” та підготовки радіоспортсменів до участі у них.

Змагання проходять у чотири тури, щоквартально, в останній четвер кварталу.  Регламент змагань “Карпатський спринт” відповідає Регламенту очних змагань. Враження учасників та обговорення змагань на форумі: http://qrz.if.ua/forum/topic_37/2#post-26250

Більше про змагання: “Карпатський спринт”: http://sprint.srv.if.ua
“Кубок Карпат”: http://lrz.org.ua/index.php/home

Особливі подяки:

Дмитрові, UZ5DX – за якісне і оперативне суддівство та підготовку змагань.
Юрію, UR5SNM,- за веб-сайт.
Запрошуємо всіх прийняти участь у цих цікавих і динамічних змаганнях 29 червня 2017 р.!

73! UZ5DX, UW5SM, UR5WMM