Науково-практичний семінар у Козятині

7 травня у мальовничому передмісті Козятина – с.Сокілець, на базі відпочинку залізничників, відбувся науково-практичний семінар присвячений традиційному радіоаматорському святу – “Дню радіо”.

Присутні заслухали змістовні доповіді що до стану справ у громадах радіоаматорів Житомирщини,  Вінниччини та України загалом. Також не обійшли увагою оновлений формат роботи Подільської філії УДЦР із користувачами радіочастотного ресурсу аматорської служби. Вітали команду переможців Чемпіонату України.

Особливо цікавою була доповідь Андрія UT5NM на тему історії розвитку та становлення радіоаматорства у Вінниці, починаючи з 20-х років минулого сторіччя і до сьогодення.

Дуже важливо, що кожен з присутніх мав можливість висловити свою особисту думку у атмосфері взаємоповаги і дружнього щирого спілкування, чого зараз так бракує нашій спільноті.

Після формальної частини, як і годиться, були посиденьки біля багаття, прогулянки берегом чудового ставка, спілкування з природою та друзями, обмін досвідом, аматорські байки та анекдоти.

У заході взяли участь близько двадцяти радіоаматорів та членів їх родин із Вінницької та Житомирської областей.

Висловлюємо щиру подяку родині Шахніних, Едуарду та Ользі, які зголосилися узяти на себе основне наватаження що до організації зустрічі.

Гостинні господарі Ольга та Едуард

Саме завдячуючи їхнім зузиллям ми усі отримали справжнє свято дружнього спілкування!

Кращі “цифровики” Вінниччини: Слава UT8NT та Едуард UR5NN

Гість з Житомирщини Валерій UT5XR та Володимир UR5NFC з Козятина

Команда чемпіонів телетайпного Чемпіонату України 2017 з дружинами. Сергій UT9NA, Ганна, Наталя UT0NM, Андрій UT5NM
Крім полювання за DX, Слава UT8NT серйозно захоплюється фото-полюванням
Вдалий кадр Слави UT8NT
Ще один кадр Слави UT8NT