Аліна і Карина – кандидати у майстри спорту!

Норматив КМС дівчата виконали у Чемпіонаті України з радіозв’язку телефоном, який відбувся з 8 на 9 квітня цього року. А якщо точніше, то змагання тривали неперервно чотири години з 11-ї вечора 8 квітня до 3-ї ночі 9 квітня. За цей час дівчата встановили 312 радіозв’язків. Це чудовий попередній результат. Але все мала підтвердити суддівська колегія, яка мала перевірити звіти всіх учасників. Отже, відправивши звіт, почали чекати, як кажуть, тримаючи кулачки і затамувавши подих.

І це сталося! З оприлюдненого протоколу змагань стало відомо, що необхідної кількості жіночих команд не набралося, тому наших дівчаток було включено до загальної групи, разом із чоловічими командами. Це додало інтригу: одна справа змагатися переважно з ровесниками, а інша – з кращими аматорами України, майстрами спорту України і майстрами спорту міжнародного класу! Що ж буде?

А відбулося все чудово! П’яте місце у найвищих змаганнях радіоаматорів України! Серед усіх вікових груп! Поперед себе наші юні «зірочки» пропустили тільки декілька майстрів і кандидатів у майстри спорту. Зате обігнали тільки у своїй підгрупі (багато діапазонів) 3-х майстрів спорту і 15 кандидатів у майстри! А загалом позаду себе, за набраними очками, залишили трьох майстрів спорту міжнародного класу, 14 майстрів спорту і 36 кандидатів у майстри!

Відтак команда вихованців Носівської СЮТ у складі Аліни Буцан і Карини Косиченко, набравши у Чемпіонаті України з радіозв’язку на коротких хвилях телефоном 1174 очка (за необхідних 1058) виконала норматив для присвоєння членам команди високих спортивних звань «Кандидат у майстри спорту України». Вітання переможцям! Вітання їх тренеру Василю Кияниці! Вітання колективу Носівської СЮТ!

Про подію також повідомили: “Укрінформ“, “Сіверщина” і багато інших сайтів.