Затверджені Протоколи усіх трьох турів Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ 2017-го року

Протокол засідання Головної суддівської колегії «Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях телетайпом 2017 р.»
Протокол засідання Головної суддівської колегії «Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях телефоном 2017 р.»
Протокол засідання Головної суддівської колегії «Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях телеграфом 2017 р.»

Чемпіонати пройшли плідно для вінничан. Лев UT4NY виконав норматив 1-го розряду, Костянтин UR5NX виконав норматив Кандидата у майстри спорту України, Дмитро UT3NK та Юрко UT5NC підтвердили свої розряди Кандидатів у майстри спорту України. Сергій UT9NA двічі виконав норматив Майстра спорту України, телефоном та телеграфом.  Щиро дякуємо за участь: UT0NT, UT3NK, UT4NY, UR5NX, UR5NJW, UT5NC, UT5NM, UT7NW та UT9NA.

Потрібно зауважити, що плідно Чемпіонати пройшли не тільки для аматорів нашої області. За результатами Чемпіонатів почесні звання “Майстер спорту України з радіозв’язку на КХ” будуть присвоєні наступним відомим контестменам України: UR6EA, UT5IA, UT8IO, UW1WU, UT9NA, UW5ZM, UR5SMS, UT3WX. Подання готуються та незабаром будуть спрямовані до Міністерства молоді і спорту України.

Найвищі спортивні розряди «Кандидат у майстри спорту України» незабаром будуть присвоєні наймолодшим учасникам цих змагань: 13-14 – річним дівчаткам з колективів UR4RWW (Носівка) та UT7AXA (Суми). Спортивні розряди, безсумнівно, стануть у нагоді дівчаткам під час вступу на бюджетні місця у вищі та середні навчальні заклади.

Таким чином, ті нерозумні люди які агітують до бойкотування Чемпіонатів України, не тільки «обкрадають» самі себе, а  ще й позбавляють можливості отримати спортивні розряди і звання решту пересічних аматорів нашої області. Чи добру справу вони роблять вирішуйте самі, панове.