Попередній протокол телефонного туру Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ

UU7J 2007 WPX RTTY Team: UT9NA, UR5NX, UT4ZX, UU0JM, UU1AZ (ex UT8NA), UR7EU
UU7J 2007 WPX RTTY Team: UT9NA, UR5NX, UT4ZX, UU0JM, UU1AZ (ex UT8NA), UR7EU

Побачив світ попередній протокол телефонного туру Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ 2017р.

Цього року судейська колегія Чемпіонатів України показала приклад відкритості, неупередженості та прозорості суддівства. Логи та UBN всіх учасників Чемпіонатів було опубліковано у відкритому доступі. Таким чином навіть принципово  унеможливлюються будь-які упереджені дії суддів по відношенню до спортсменів.

Загалом, Ліга радіоаматорів України, як і завжди, є рушійною силою національного радіоспорту і високо тримає планку стандартів проведення таких важливих заходів. Недарма вона має статус Національної федерації радіоспорту України.

Нагадаємо, що Чемпіонати України є одними з небагатьох, так званих, кваліфікаційних змагань, за результатами участі у яких спортсмени мають можливість не тільки отримати задоволення від самого процесу, але й офіційно виконати умови спортивних нормативів, отримати та підтвердити спортивні розряди та почесні спортивні звання.

Тільки для прикладу, за результатами цьогорічного телефонного туру Чемпіонату матимуть змогу отримати почесне спортивне звання «Майстер спорту України» такі молоді, проте відомі в Україні контестмени, як Павло UR6EA, Богдан UR5SMS, Сергій UT9NA, Андрій UT3WX. А наші відомі та авторитетні аматори Дмитро Миколайович UT3NK та Юрко Петрович UT5NC черговий раз, як це і передбачено нормативними документами, мали змогу підтвердити свої спортивні розряди «Кандидат у майстри спорту України».

Не дивлячись на титанічні зусилля прихильників контест клубу, які без сумніву гідні кращого використання, кількісний та якісний склад учасників телефонного Чемпіонату цілком задовільняє чинним кваліфікаційним нормам та вимогам ЄСКУ. Що дає змогу профільній національній федерації присвоїти найвищі спортивні розряди «Кандидат у майстри спорту України» наймолодшим учасникам цих змагань: 13-14 – річним дівчаткам з колективів UR4RWW (Носівка) та UT7AXA (Суми). Спортивні розряди, безсумнівно, стануть у нагоді дівчаткам під час вступу на бюджетні місця у вищі та середні навчальні заклади.

Таким чином, ті нерозумні люди які агітують до бойкотування Чемпіонатів України, не тільки «обкрадають» самі себе, а  ще й позбавляють можливості отримати спортивні розряди і звання решту пересічних аматорів нашої області. Чи добру справу вони роблять вирішуйте самі, панове.