Відбулося засідання кваліфікаційно-технічної комісії

 

У минулий Четвер, 20 квітня 2017 року, відбулося планове засідання кваліфікаційно-технічної комісії (КТК) з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій.  Засідання пройшло у приміщенні Подільської філії УДЦР за адресою м.Вінниця, вул.Соборна, 59, офіс 900.

В роботі засідання взяли участь: голова КТК – начальник відділу радіочастотних присвоєнь філії Табаран О.В., заступник голови КТК – Моховіков А.Б., заступник голови КТК – Гнатовський В.В., член КТК –Макодзеба В.Д. Засідання пройшло у формі конструктивного діалогу.

Іспити складали двоє громадян. Молодий хлопчина із Липовецького району складав іспит у формі співбесіди для одержання Дозволу 3-ї категорії. Літній вінничанин складав письмовий екзамен по трьом питанням із затвердженої екзаменаційної програми для підвищення категорії з 3-ї до 2-ї. Обидва кандидата цілком задовільно справилися із відповідями на поставлені питання і скали іспит успішно.

Нагадуємо, що для для складання іспиту потрібно мати з собою документ, що посвідчує особу. Для перевірки технічного стану потрібно мати із собою трансивер або передавач.

Робочі засідання КТК будуть проводитися у кожен останній четвер місяця, за умови надходження заяв, у приміщенні Подільської філії УДЦР за адресою м.Вінниця, вул.Соборна, 59, офіс 900.

Вичерпна інформація щодо порядку отриманння і продовження Дозволів, складання кваліфікаційних іспитів, перевірки технічного стану устаткування радіостанції розміщена у спеціальному розділі нашого сайту “Отримання Продовження ДОЗВОЛУ”