Вітаємо Олександра Євгеновича Філіппова UT4NZ / UT4RZ із 70-ти річчям

Дружня родина обласного відділення ЛРУ вітає Олександра Євгеновича Філіппова з ювілеєм – 70-ти річчям! Зичимо активного довголіття, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових здобутків на радіоаматорській ниві!

Наполягаємо та тому, що Олександр Євгенович був є і буде справжнім вінничанином у душі і серці. Вочевидь, неспроста на сервері QRZ.COM відсутній обліковий запис із позивним UT4RZ http://qrz.com/db/ut4rz, зате позивний UT4NZ, за даними цього ресурсу, належить саме Олександру Євгеновичу http://qrz.com/db/ut4nz. Ніхто не в змозі поставити під сумнів доробок Олександра Євгеновича на посаді Голови обласного відділення Ліги на Вінниччині. Завдяки своїм неординарним організаторським здібностям та природній інтелігентності він завжди був незаперечним духовним лідером та моральним авторитетом для пересічних аматорів нашого Подільського краю. Якраз таким авторитетом, якого зараз нам так бракує, на тлі останніх подій в країні та суспільстві. Маємо глибоке переконання, що першочерговим завдання керівника обласного рівня у громадській аматорській організації є згуртування людей навколо спільного хобі за принципом «від кожного по здібності – всі разом користуємося результатом спільної праці». Всі люди різні, такими нас створив Господь, інколи виникають певні протиріччя і спори, але коли керівник має собі за мету знайти у кожній людині саме те спільне, що нас об’єднує, примирити учорашніх ворогів, не дати друзям завтра стати ворогами, допомагає забути учорашні образи – у результаті виграють всі, але найбільше виграє спільна справа! Адже громадська робота, це насамперед, командна робота активних людей, які мають час та бажання нею займатися. Маємо впевненість, що планка, високо встановлена Олександром Євгеновичем, ще довгі роки буде тим самим істинним моральним орієнтиром для багатьох наступних обласних радіоаматорський керманичів.

За результатами опитування колективу нашого обласного відділення прийнято одноголосне рішення – за значний внесок у розвиток радіоаматорського руху на Вінниччині та на честь 70-ти річчя нагородити Філіппова Олександра Євгеновича UT4RZ (ex UT4NZ) почесним званням «Почесний член Вінницького обласного відділення Ліги радіоаматорів України».