Перелік заходів запланованих до проведення ВОВ ЛРУ у 2017-му році

Опубліковано, для відкритого доступу усіх зацікавлених осіб, Перелік заходів запланованих до проведення ВОВ ЛРУ у 2017-му році

1. Чемпіонати України з радіозвязку на КХ (3 тури) Березень-травень 2017р. Відповідальний Моховіков А.Б. UT5NM, Марценюк В.Г. UT8NT (за згодою)

Нагородження переможців, з числа радіоаматорів мешканців Вінницької області, (перша трійка) у особистому та командному заліку. Нагородження провести за рахунок залучення фінансування Вінницького обласного комітету ТСОУ та за рахунок залучення фінансування Управління фізкультури та спорту Вінницької ОДА .

2. Обласне QSL бюро Березень-грудень 2017р.   Відповідальний Іванов С.Л. UT9NA, Літвак Л.С. UT4NY (за згодою)

Протягом року передбачити 4 отримання та 2 надсилання QSL карток між обласним і національним QSL бюро ЛРУ. Оплату транспортних послуг з пересилання QSL карток між Вінницею і Києвом організувати за рахунок спонсорської допомоги від радіоаматорів користувачів QSL бюро. Очікувана річна вартість транспортних витрат близько 300 гривень.

3. Ініціативна група з напрацювання стратегії розвитку ЛРУ Березень-грудень 2017р. Відповідальний Іванов С.Л. UT9NA, Старинець Д.М. UT3NK (за згодою), Марценюк В.Г. UT8NT (за згодою)

Участь у роботі ініціативної групи з напрацювання стратегії розвитку ЛРУ на найближчі декілька років. Керівник групи Залізняк О.А. UX7UU. Основним завданням групи є зібрати пропозиції, систематизувати їх та напрацювати проект плану діяльності організації та затвердження, у тому числі затвердження фінансування, на черговій конференції ЛРУ.

Проведення роботи з розробки концепції та варіантів реалізації інтернет порталу для завантаження онлайн-логів, ведення онлайн-скорингу та виконання дипломних програм, участі в днях активності і радіомарафонах. Подібного до http://hamlog.ru .

4. Кубок С.С.Жидковського 22 квітня 2017р. Відповідальний Моховіков А.Б. UT5NM, Марценюк В.Г UT8NT (за згодою)

Проведення змагань з радіозв’язку на КХ телеграфом «Кубок С.С.Жидковського». Змагання провести в традиційну дату –  Суботу 22 квітня 2017 року. Суддівство провести силами колегії суддів з радіоспорту ВОВ ЛРУ. Нагородження провести за рахунок залучення фінансування Вінницького обласного комітету ТСОУ та за рахунок залучення фінансування Управління фізкультури та спорту Вінницької ОДА. Розсилання нагород організувати за рахунок спонсорської допомоги від радіоаматорів.