Покажемо всьому світу нашу радіоаматорську солідарність! UT5NC

Критиком виступати не стану, але хочу сказати кілька слів про публікацію під назвою «Кубок Жидковского для ВСЕХ» в якій мій давній колега по хобі і приятель по життю Віталій UT7NW вже в котре підіймає тему сумісного «параду» в ефірі членів ЛРУ і членів організації, котру створили для знищення цієї самої ЛРУ. 

Про паради антагоністів я вже писав в одній з своїх заміток. Як би не старалися їхні організатори і учасники з того чи іншого боку, миром все це зрештою не закінчилося. А все тому, що не бралися до уваги амбіції і таємні плани двох лідерів, за котрими слідували обдурені нав’язаною їм ідеологією маси.

Не можу стверджувати, що неправі були тільки «вони» зі своєю травневою антиліговською змовою. Просто деякі не зовсім чесні і не зовсім порядні люди скористалися моментом слабкості ЛРУ, щоб влаштувати заколот в нашому загальноукраїнському радіоаматорстві і спробувати взяти владу в свої руки. Воістину, дежавю!

Високосний рік буває раз в чотири роки, а повний місяць відбувається щомісячно. На деяких людей впливають також магнітні бурі, плями на сонці, атмосферний тиск, невдачі в бізнесі і на серцевому фронті. У бізнесменів, таких як UT5UT, UT7NW та інших, і навіть в керівництві країни, дуже особливе мислення.

Замість того щоб дотримуватися Закону, приймати відповідальні рішення, робити належні висновки і рішучі кроки в потрібному напрямку, вони намагаються обходити проблему або зависають між двома різними проблемами, хитрять, викручуються, маніпулюють. У випадку з ЛРУ і кубком Жидковського така невпевнена позиція неприпустима.

Махновщини і багатовладдя, а тим більше протистояння в нашому національному радіоаматорстві бути не повинно, як і в країні в цілому. Позиція примирення насправді лише консервує ситуацію, погіршуючи її, не вирішуючи головної проблеми – в країні повинна бути тільки одна національна радіоаматорська організація.

Всі радіоаматори області повинні бути членами обласних радіоклубів і перебувати в Лізі радіоаматорів України, бо інакше ці клуби не можуть вважатися обласними, а лише клубами за інтересами або приватними структурами. Агітувати саме за це, пропагувати це і втілювати в життя має кожен свідомий радіоаматор, тим більше такий ас ефіру і ветеран ЛРУ як Віталій UT7NW.

День святого Валентина не зовсім святковий для нашого Валентина UT7NY, котрий чи то по недозрілості, чи то по душевній слабкості, чи то по чиємусь нацьковуванню очолив в нашому місті відламок від ЛРУ, що відірвався від неї, прийняв схожу назву і намагається стати цільною структурою.

Повертаючись до кубку Жидковського, хочу сказати, якщо не вчити на містах нашу молодь азбуці Морзе, то не тільки цей кубок, але й інші телеграфні змагання можуть поступово зникнути з ефіру. Для цього волонтерам і активістам ЛРУ треба створювати в місцевих школах, СЮТ і будинках молоді радіогуртки з вивчення азбуки Морзе.

Як бачимо, різних задач, як і проблем в нашій Лізі вистачає, і тільки об’єднавшись всі разом навколо неї ми зможемо реалізувати всі наші плани і задуми, а також і самих себе, як радіоаматорів-конструкторів, радіоаматорів-спортсменів, радіоаматорів-активістів, радіоаматорів-патріотів.

Тож проведемо «Кубок Жидковського 2017» під егідою Ліги радіоаматорів України! Покажемо всьому світу нашу радіоаматорську солідарність!

З повагою, Юрко UT5NC