Думи мої, думи, горе мені з вами

В своєму жартівливо-філософському зверненні, відомий вінницький радіоаматор Віталій Удод UT7NW зокрема пише: «почему я предлагаю провести это мероприятие совместно ЛРУ и ВРЛ. Да, потому, что большинству уже надоело это разделение. Многие не знают куда вступать, куда платить взносы. И всё это из-за амбиций нескольких человек с разных сторон…».

Дуже дивно, однак, що приятель Зельдіна, Ананьєва і Марценюка несподівано згадав про існування такої організації, як Ліга радіоаматорів України, члена IARU, в якій він багато років перебував, а тепер раптом прокинувся і опинився на роздоріжжі, не знаючи в який бік повернути. «Сон розуму породжує чудовиськ» (El sueño de la razón produce monstruos) писав Франсиско Гойя. 

Ось і Віталій пише, вірогідно маючи на думці себе та інших сомнамбул, «что большинству уже надоело это разделение. Многие не знают куда вступать, куда платить взносы». А куди ще вступати радіоаматорам України, як не в національну радіоаматорську організацію і платити до неї членські внески! Соромно цього не знати і не розуміти, і не писати саме про це, а про те, що «всё это из-за амбиций нескольких человек с разных сторон».

Які можуть бути амбіції у людей зі сторони ЛРУ, адже всі вони керуються Статутом і Законами, тож про що мова, взагалі?! Так, різні люди в різні роки були її керманичами, Лігу іноді трясло і хилитало, як потяг на поганих торах, але вона успішно продовжувала свій 25-ти річний шлях, і сьогодні вийшла на рівну відкриту колію, по якій впевнено рухається вперед, підбираючи лише адекватних пасажирів.

Амбіції є тільки у змовників і розкольників, у тих, хто обманув частину українських радіоаматорів і повів їх за собою, як Сусанін поляків, в небезпечну невідомість. Ми знаємо з історії, до чого згодом призвели спільні навчання і паради Червоної Армії і Вермахту в 30-х роках. Тому не треба нам жодних спільних заходів з тими, хто знаходиться по інший бік Правди, Закону і Моралі.

Ми, члени ЛРУ, живемо в своєму реальному усвідомленому світі, а вони знаходяться у задзеркаллі, тому хай поодинці, в кого прокинеться сумління і вистачить мужності визнати свої помилки, звідти і виходять. Всіх зрозуміємо і пробачимо, репресій не буде, адже нам дійсно нічого ділити, нам всім, членам ЛРУ.

Мої 73! Юрко UT5NC