Запрошуємо на відкрите засідання Ради ВОВ ЛРУ – 14 січня 2017-го року

Друзі,

Високосний 2016-ий рік добігає кінця.

Цей рік приніс немало потрясінь як радіоаматорам Вінниччини зокрема, так і усім аматорам України загалом.

У підсумку ми маємо незаперечний факт – наша національна радіоаматорська організація Ліга радіоаматорів України, комусь на радість, а комусь на заздрість, пройшла болісну проте вкрай необхідну за життєвими показниками процедуру очищення. Вистояла! Відродилась!

Від імені Ради Вінницького обласного відділення ЛРУ маю честь вас запросити на відкрите засідання Ради, що відбудеться  14  січня 2017 року о 10-тій годині ранку у адмінбудівлі Науково-виробничого ТОВ «Інформатика» за адресою м.Вінниця, вул.Пирогова 151-Є (район «Електромережа», Сабарівське коло), 3-тій поверх, конференц-зал.

  

Запрошуються усі бажаючі члени Ліги радіоаматорів України. Решту просимо не турбувати, безглузді сварки нам не потрібні, ми налаштовані на конструктив та позитив.

Було більш ніж достатньо часу для того щоб визначитись щодо свого місця у всесвітньому радіоаматорському русі під егідою Міжнародної радіоаматорської спілки (IARU), та її структури в Україні – ЛРУ.

Проект порядку денного наступний:

1 . Звіт Ради за результатами діяльності у 2016-ому році

2. Формування плану роботи на 2017-тий рік

3. Спілкування у дружньому колі

Просимо відповідально поставитися до запланованого заходу.

Просимо не соромлячись надавати свої пропозиції щодо формування планів роботи за самими різними напрямками. Усі пропозиції та ідеї будуть прийняті із вдячністю.

З повагою,

Сергій UT9NA