Радо вітаємо наших земляків з Громадської організації “Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб”

Радо вітаємо наших земляків з Громадської організації “Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб” (Public organization “Vinnytsa regional sporting -technic radioclab”), юридична адреса м.Вінниця, вул. Визволення, 2, офіс 301 – за інформацією з http://rgo.informjust.ua.
Під мудрим керівництвом та завдяки титанічним зусиллям авторитетних керманичів: Марценюка В.П. UT8NV, Пращука В.В. UT7NY та Гнатовського В.В. UT7NS ГО ВОСТР за останніх півроку вдалося немало, виходячи із повідомлення на сайті
http://vinradio.ho.ua/page182.html
Наприклад:
-“здійснювалась взаємодія із керівництвом ГС ВРЛ, ІАРУ та державними обласними структурами ”
-“здійснювалось поточне забезпечення роботи QSL бюро шляхом отримання, видачі та відправки пошти”
-“проводилась взаємодія з департаментами обласної державної адміністрації у частині вирішення питання відновлення в області військово-патріотичної роботи та підготовки спеціалістів зв’язку”

Вочевидь спромоглися не лише самотужки організувати повноцінний міжнародний QSL обмін, а ще й вийти на міжнародний рівень – здійснили взаємодію із керівництвом IARU! Слава Валерію Пантелеймоновичу! От молодець!
Але це ще не все, виявляється спільними зусиллями ГО ВОСТР та департаментів обласної державної адміністрації нарешті вдалося остаточно вирішити питання відновлення в області військово-патріотичної роботи та підготовки спеціалістів зв’язку. Хвалити Богу та Валерію Пантелеймоновичу – тепер і Крим відвоюємо і Путіну спокійно спати не дамо!

screenshot_2016-11-21-23-23-59