Новини QSL-бюро ЛРУ

У Понеділок , 7 листопада, у Вінницю надійшла чергова партія QSL-листівок для членів та спонсорів Ліги радіоаматорів України у нашій області.

Вага бандеролі трішки більша 9-ти кг. Велика кількість карток надійшла зі Сполучених Штатів Америки, Японії, Австралії, країн Балтії, Російської федерації, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та інших.

Найбільше кореспонденції отримали UT9NA, UT4NW, неочікувано UT5NM – здебільшого за QRP активність, UR5NF, UT3NK, UT8NT, UR5NN, UT4NY. Також є листівки для решти членів ЛРУ. Безпрецедентну кількість DX карток отримав Віталій Тимофійович Сидоришин UT7NT, дивись світлини нижче.

1

2

3

4

5

6

Київським QSL бюро Ліги радіоаматорів України, за результатами останнього сортування QSL-листівок  для вінницьких аматорів, проведені статистичні розрахунки стосовно відсоткового співвідношення кількості карток, що невдовзі будуть повернуті з поміткою «не обслуговується українським QSL бюро» до загальної кількості карток які отримані адресатами – членами та спонсорами ЛРУ з Вінниччини. Отриманий результат здатен протверезити різноманітних «шахраїв від радіо», що спекулюють темою QSL обміну. Отже, лише 6% від загальної кількості вхідної кореспонденції, адресованої аматорам з кличними знаками нашої області досі залишилися не витребуваними. Можна із впевненістю підсумувати – на Вінниччині питання отримання QSL-карток остаточно вирішено. Усі бажаючі мають змогу їх отримувати. Не отримують тільки ті, хто цього не хоче, і ті хто не має що отримувати, бо у ефірі не працює.

На фото нижче QSL картка UR4NWF, що повернулася із QSL бюро німецької національної аматорської організації DARC. Вона була адресована аматору DK6QI, проте він не є членом DARC та не сплатив кошти за обслуговування у QSL бюро DARC. Отже адресовані йому листівки повертаються із штампом «Вибачте, ця станція не користується QSL-сервісом DARC».

reject

Що тут скажеш – Європа!