Сьогодні виповнюється рік діяльності нової команди ЛРУ

04-20160203_185913vytiag

Шановні колеги! Сьогодні виповнюється рівно рік із дня відновлення законності у діяльності нашої національної аматорської організації. Саме у цей день, 26 жовтня минулого року, остаточно завершилися всі формальні процедури з державної реєстрації законного керівництва Ліги радіоаматорів України. Саме цей день слід пам’ятати, як день ніщивної поразки лицемірних рейдерів, котрі «піднімали голову» після шахрайської «конференції 30 травня 2015р.». За неповних півроку свого шахрайського керування команда рейдерів показала повну неспроможність. Єдине що вони змогли залишити після себе аматорській спільноті України – це купа боргів.

Отже, минув рік. Це гарна нагода підбити підсумки діяльності за цей невеликий період. Що ж ми з вами встигли зробити, друзі? Виявляється зроблено немало! 

Перш за все, погашені всі борги шахраїв-рейдерів.

Здебільшого зусиллями волонтерів – членів ЛРУ відновлено повноцінну роботу системи міжнародного QSL обміну України з рештою аматорського світу.

На підставі Договору про співпрацю, укладеного 3 грудня 2015 року за № 224/5.2112, Міністерство молоді та спорту України надало Лізі радіоаматорів України статус Національної спортивної федерації України з радіоспорту, з правом проведення різноманітних змагань і присвоєння спортивних звань та розрядів.

На найвищому рівні проведені спортивні заходи згідно з календарним планом Мінмолодьсорту, як по напрямку ARDF, так і по напрямку радіозв’язку. Забезпечена участь національних збірних у Чемпіонатах світу, з яких наші спортсмени привезли купу золотих та срібних медалей.

Налагоджені не просто партнерські, а вибудувані по справжньму товариські та довірливі стосунки з керівництвом Міжнародної радіоаматорської спілки IARU. Завдяки титанічним зусиллям чинного керівництва, Ліга радіоаматорів України була, є та завжди буде повноправним членом-учасником (member-society) Міжнародної радіоаматорської спілки IARU http://www.iaru.org/member-societies.html#U_ms . Нагадаємо, що згідно з Конституцією IARU, виключне право представляти свою країну у цій впливовій міжнародній організації має лише одна радіоаматорська загальнонаціональна організація. QSL-бюро Ліги радіоаматорів України (абонементна скринька № 56) входить в єдину світову систему міжнародного QSL-обміну IARU http://www.iaru.org/qsl-bureaus.html

Також укладені вкрай важливі договори про взаємну співпрацю Ліги радіоаматорів України з Центральним комітетом Товариства сприяння обороні України та і з самим Міністерством оборони України.

Вперше за 25-річну історію існування нашої організації організовано ведення відкритий реєстру всіх індивідуальних членів. Реєстр опублікований на офіційному сайті організації http://uarl.org.ua/index.php/struktura/spisok-chleniv-lru . Загальна чисельність членів ЛРУ на сьогодні вже перейшла півтора тисячний рубіж та продовжує стрімко зростати. Цей факт, а також те, що інші радіоаматорські об’єднання приховують реєстри своїх членів, дають ґрунтовні підстави вважати Лігу радіоаматорів України найбільшою за чисельністю і впливовістю радіоаматорською організацією України.

Отже, друзі, можна із упевненістю підсумувати- зроблено дійсно дуже багато важливих речей.

Дружній колектив Вінницького обласного відділення ЛРУ, користуючись нагодою, висловлює щиру подяку за самовіддану працю керівництву Ліги радіоаматорів України, та особисто її Президенту Анатолію Петровичу Кириленко UT3UY.

Так тримати, Анатоліє Петровичу!