Вітаємо Сидоришина Віталія Тимофійовича UT7NT

Повідомляємо, що керівник Вінницького обласного відділення ЛРУ В.І. Харитончук UT4NW задовольнив заяву корифея аматорського ефіру Вінниччини, єдиного у нашій області володаря DXCC Honor Roll, відомого авторитетного DXмена – Віталія Тимофійовича Сидоришина UT7NT про прийом від нього благодійної допомоги та обслуговування  у бюро обмiну радiоаматорськими листiвками-пiдтвердженнями (QSL-бюро) ЛРУ. Відтепер QSL-пошта для Віталія Тимофійовича буде надходити на адресу нашого обласного відділення, разом із картками членів ЛРУ.

Віталій Тимофійович висловив вдячність ініціативній групі активних членів ЛРУ: UT8NT, UT3NK,  UT9NA та UT4NY за моральну та матеріальну підтримку у непростій для нього життєвій ситуації.

Приклад Віталія Тимофійовича наочно демонструє, що завдяки зваженій позиції чинного керівництва Ліги радіоаматорів України, на сьогоднішній день не існує жодних перешкод для будь-якого радіоаматора України, незалежно від членства у  громадських об’єднаннях чи партіях, для отримання та надсилання QSL-карток  через бюро обмiну радiоаматорськими листiвками-пiдтвердженнями (QSL-бюро) ЛРУ. Для цього потрібно лише справді мати таке бажання, а не тільки плескати на цю тему язиком.

Повідомляємо, що у відповідності зі Статутом організації, з метою здійснення своєї діяльності, Ліга радіоаматорів України має змогу залучати, у тому числі і благодійні внески громадян, що не є її членами:

«6.2. Кошти ЛРУ формуються за рахунок щорiчних членських внескiв, благодiйних та добровiльних внескiв пiдприємств, органiзацiй, установ, громадських об’єднань, окремих громадян; […]»

Рішенням Ради ГО ЛРУ №3/1-16  от  28.04.16  м.Київ було прийняте рішення, що громадяни, які не можуть бути членами національної радіоаматорської організації, або були виключені з неї з різних причин, проте виявили бажання користуватися послугами бюро обміну радіоаматорськими листівками-підтвердженнями (QSL-бюро) ЛРУ, матимуть змогу отримати таку можливість, лише за умови сплати ними благодійного внеску, який буде використаний на здійснення статутних цілей та завдань ЛРУ.

Об’єм благодійного внеску визначений як мінімальний відносно сплати послуг, що здійснюють не члени національних радіоаматорських організацій сусідніх країн за можливість отримувати картки-підтвердження через QSL-бюро. За інформацією, що отримана із відкритих джерел, такий мінімальний внесок становить 20-25 у.о. на рік. Враховуючи непросту економічну ситуацію, що склалася в Україні, та патріотичну спрямованість діяльності ЛРУ, пропонується зменшити такий внесок до 10 у.о.  (у перерахунку на курс НБУ на момент прийняття рішення – 250 грн) на рік.

Зразки заяв про сплату добровільного благодійного внеску та про можливість обслуговування у QSL-бюро ЛРУ у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.

Зацікавлених радіоаматорів просимо надсилати заяви на ім’я керівника Вінницького обласного осередку ГО ЛРУ Харитончука Віктора Івановича будь яким, зручним для них способом:

  • особисто
  • поштою, на адресу: а/с 8145, Вінниця 21050
  • фотокопію (наприклад, знімок камерою мобільного телефону) на електронну адресу vovlru@ukr.net

Сплатити благодійний внесок на 2016 рік у розмірі 250,00 гривень можна тільки банківським переказом у касі Ощадбанку, зразки заповнення платіжного повідомлення у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.

Про проведений платіж просимо повідомити на електронну адресу vovlru@ukr.net .

Просимо зберігати квитанцію про оплату, або надіслати її фотокопію на адресу vovlru@ukr.net .

Оплата благодійного внеску передбачає індивідуальний відбір карток конкретного радіоаматора та відправку їх на адресу обласного підрозділу ГО ЛРУ.